Kauçuk Zemin Kaplama Fiyatları | Gezegen X Kent Mobilyaları Whatsapp

Kauçuk Zemin Kaplama

Ürünlerimiz

Kauçuk Zemin Kaplama ModelleriKauçuk zemin kaplama nedir? Ne işe yarar?

Çok yönlülüğü ve dayanıklılığı ile tanınan kauçuk zemin kaplama, hem çevresel hem de fiziksel olarak çok sayıda potansiyel tehlikeye karşı koruma sağlayan harika bir esnek zemin kaplama seçeneğidir. Kauçuk zemin genellikle bir spor salonunda veya hastanede bulacağınız yüzeylerle ilişkilendirilirken, bu malzeme yoğun yaya trafiğini barındıran ve kendine özgü bir tarz sunan bir iç dekorasyon seçeneği haline geldi.

Kauçuk zemin kaplama ne işe yarar sorusuna gelince, kauçuk zeminler, geniş bir renk, desen ve doku yelpazesinde mevcut olduğundan, bu malzeme aynı zamanda konut iç ve dış uygulamalarında da kendine yer buluyor. Spor salonlarından, endüstrel alanda faaliyet gösteren bir çok işletmeye kadar hatta evlerinizdede kullanabilirsiniz. İster kendi egzersiz odanızı yaratmaya çalışıyor olun, ister bir çocuk oyun odası için dayanıklı bir yüzeye ihtiyaç duyuyor olun, kauçuk zemin kaplama, evin hangi alanını geliştirmeye çalışıyorsanız ona eşlik etmek için bolca fırsat sunar.


Kauçuk Zemin Kaplamanın Avantajları

Egzersiz yapma sürecinde veya spor sırasında çeşitli yaralanmalar almak mümkündür. Sıyrıklar, çürükler, çıkıklar ve hatta kırıklar tüm bunlar bir düşüş veya kötü bir iniş sırasında olabilir, bu da kulübün itibarını mahvetme riski anlamına gelir. Neyse ki, bu senaryo önlenebilir veya en azından vücuda verilen zarar en aza indirilebilen kauçuk zemin kaplamalar var. Her şeyden önce, malzeme yere düştüğünde, elastikiyet nedeniyle yükün bir kısmını emecek ve bu da darbe kuvvetini azaltacaktır. Bu nedenle, yaralanma riski azalır. Çoğu zaman, başarısız bir düşme durumunda, sıyrıklar veya morluklar bile kalmaz. Ayrıca iyi yastıklama, egzersiz sırasında ağrıyı azaltır, etkinliklerini artırır ve egzersiz için rahat koşullar sağlar.


Kauçuk Zemin Kaplama Kullanım Alanları Nelerdir?

Kauçuk Zemin Kaplamalar Kortlar, yoga stüdyoları, ağırlık odaları, kaplıcalar, soyunma tesisleri ve arenalar dahil olmak üzere çeşitli spor tesisleri için mevcuttur. İster iç/dış mekan paspaslarına, ister yüksek etkili zeminlerin dayanıklılığına ihtiyacınız olsun, her uygulama ihtiyaçlarınıza göre özel olarak tasarlanmıştır. Kauçuk zemin, müşterilerinizi güvende tutmak için yastıklama ve kaymayı önleyici özellikler sağlar. Düşük bakım ve uzun ömür rahatlığı sağlarken, ofisinize dikkat dağıtıcı unsurları ortadan kaldırmaya yardımcı olacak ses yalıtımlı bir yüzey sağlar. Kauçuk zemin kaplama ürünleri aynı zamanda çevre dostudur ve işletmenizin çevre konusunda endişeli olduğunu belirtmenin harika bir yoludur.


Kauçuk zemin kaplamanın maliyeti nedir?

Kauçuk zemin fiyatları kalitesine, kalınlığına ve gereken döşeme miktarına göre değişmektedir. Büyük rulolar daha az dikişe sahiptir ve bu nedenle daha düşük bir fiyat etiketi ile gelir. Bununla birlikte, kauçuk zeminler cilalama veya sıyırma gerektirmez, bu da maliyetlerden önemli ölçüde tasarruf sağlar.


Kauçuk zemin temizliği nasıl yapılır?

Karo Kauçuk zemin kaplama, evinizde veya işyerinizde yoğun trafiğe sahip alanlar için dayanıklı bir seçimdir. Kauçuk zemininizin en iyi şekilde görünmesini sağlamak için düzenli temizlik çok önemlidir. Rutin temizlik yaparak, zorlu lekeleri çıkararak ve düzenli bir bakım rutini oluşturarak kauçuk zemininizi gelecek yıllar boyunca iyi durumda tutabilirsiniz. Temizlemeye başlamak için, tüm kum ve kiri temizlemek için kauçuk zemini iyice kurulayın. Ilık su ve yumuşak bulaşık sabunu ile paspaslayın. Odanın kapısından en uzak yerden başlayarak ve çıkışa doğru ilerleyerek zemini sabunlu suyla paspaslayın. Paspasınızı periyodik olarak sıkın. Odaya çıkışı en son yaparak yeni paspaslanan zemine basmadan çıkabilirsiniz.


Kauçuk yer döşemesi kokuyor mu?

Geri dönüştürülmüş araba lastiklerinden üretilen zeminler gibi belirli kauçuk zemin türleri, ruloların veya karoların başlangıçta kapalı paketlerde tutulması gerçeğinden dolayı özellikle ilk kurulduğunda ezici kauçuk kokuları yayar. Zamanla oda havalandıkça lastik kokuları azalır.

Ne kadar döşemeye ihtiyacım var?

Rulolar, paspaslar veya birbirine kenetlenen karolar olarak mevcut olan kauçuk döşeme, her boyuttaki çok çeşitli alanlara başarıyla monte edilebilir. Gereken döşeme miktarını belirleyen kare görüntüleri elde etmek için alanın uzunluğunu ve genişliğini ölçün ve ölçümleri çarpın.

Kauçuk zemin kaplama nasıl yapılır?

Kauçuk zemin kaplama özel kauçuk zemin kaplama tesislerinde özel makinalarla üretilmektedir. Üretim süreci başından sonuna kadar ciddi emek isteyen ve bir o kadar özveri gerektiren hizmet alanlarıdır. Aşağıda Gezegen X Kent Mobilyaları Kauçuk zemin kaplama imalat görüntülerimizi paylaşıyoruz arzu ederseniz izleyebilir, fikir edinebilirsiniz.


Kauçuk Zemin Kaplama İmalatı

HEMEN ARA