Oyun parkı İpli Sistemler Fiyatları | Gezegen X Kent Mobilyaları Whatsapp

İpli Sistemler

Ürünlerimiz

İpli Sistemler Modelleriİpli Sistemler nedir? Ne işe yarar?

İpli oyun alanları , çocukları simüle etmek ve fiziksel aktiviteyi teşvik etmek için tasarlanmış, eğlenceli ve güvenli olabilen tırmanma ağları ve yapılarıdır . Oyun alanı ipli tırmanma ağları ve diğer ipli oyun ekipmanları, iç ve dış mekanlarda iyi işlev gören benzersiz ve göz alıcı özelliklere sahip olabilir. Çocuk Oyun Parkındaki ipli sistemler, her oyun ortamına yepyeni bir bakış açısı getiriyor. Çocuklar tırmanırken ve canlarının istediği kadar çabalarken, büyük ölçüde gelişmiş kaba motor becerileri ve uzamsal farkındalık geliştirirler!

İpli oyun parkları, çocukların hayal güçlerinin çılgınca çalışmasına izin verir ve aktif olma doğal dürtülerini serbest bırakır. Hemen hemen her macera ortamına uyumlu bir şekilde uyum sağlar ve çok özel bireysel gereksinimlere göre uyarlanabilir. Tüm oyun sistemleri, tırmanma ağları, ağ rampaları, ip merdivenler veya kauçuk döşeme gibi çeşitli olası tırmanma elemanları ile birleştirilebilir. Oyun sistemleri ayrıca her şekil ve renkte çok çeşitli farklı yapısal tasarım öğeleriyle birlikte gelir. Kaydırakları, salıncakları veya tırmanma bacaları olsun eğlence garantilidir!


İpli oyun parklarında nasıl güvende olabilirsiniz?

İp oyun alanında güvensiz hale gelebilecek herhangi bir davranışı veya durumu önlemenin birkaç yolu vardır.

1. İp oyun alanına herhangi birinin girmesine izin vermeden önce, onlara bazı kuralları öğretmek en iyisidir. Örneğin kimseyi itmemek, itmemek ve daima sırasını beklemek.

2. Oyun alanında herkesin güvenliğini sağlamaya yardımcı olabilecek başka bir önlem, herhangi birinin kullanmasına izin vermeden önce ekipmanın güvenli durumda olup olmadığını kontrol etmektir. Oyun alanı küresel güvenlik standartlarına uygun olmalıdır .

3. Engelli çocuklar için, bazı oyun alanları istemeden onları oyundan dışlayan güvenli olmayan ortamlar yaratabilir. Neyse ki, artık engelli çocuklara güvenli bir şekilde katılma fırsatı veren birçok kapsayıcı oyun alanı var.


İpli Sistemleri Oyun Halatları Tasarımı

İp tırmanma, oyun ekipmaları benzersiz tasarımı, çoklu tasarım seçenekleri ve kişiselleştirme imkanı sunar. Bu ağ halat yapıları, fiziksel oyun ve gelişimi teşvik eden oyun alanları için tırmanma ağlarıdır. Gezegen X Kent Mobilyaları, ipli sistemleri oyun alanı ekipmanı, parkur ve oyun alanları, kubbeler ve küreler, Döngüler ve Frizbiler ve daha fazlası gibi çeşitli amaçlar için birçok şekilde tasarlanabilir. İster okullar için tırmanma oyun alanı ekipmanı isterse diğer ticari tırmanma oyun alanı ekipmanı olsun, çoklu tasarım seçenekleri ve kişiselleştirme için sonsuz olanaklar sunar. Bu ağ ip tırmanma oyun yapıları, fiziksel oyun ve gelişimi teşvik eden oyun alanları için özel olarak tasarlanmıştır.


İp Oyun Alanı Ekipmanları Türleri

İp oyun alanı ekipmanı birçok form, şekil ve yükseklikte gelir. Hepsi koordinasyon, denge, ince motor becerileri, çeviklik ve diğer birçok entegre yaşam becerilerini test etmek ve geliştirmek için tasarlanmış ağ kuleleri , dönen halat kuleleri ve tırmanma yapıları vardır .


HEMEN ARA